WYNIKI TURNIEJU MLRS!🏆(17.03.2019)

WYNIKI KLAS 1:2:

Miejsce

Nazwisko i imię

Numer szkoły

PKT-turniej II 17.03

1

Stolarek Jan

SP47

8

Franaszek Jeremi

SP47

8

Wójtowicz Wiktor

SP47

8

2

Mękal Bartosz

SP124

7

Paweł Paluch

SP124

7

Kocańda Bartek

SP111

7

3

Sajdyk Szymon

SP 156

6

Mrożek Szymon

SP 156

6

4

Kopel Szymon

SP 47

5

Łaczak Anna

SP 47

5

Gaweł Gabrysia

SP 47

5

5

Sienicki Franek

SP 47

4

Hazurek Henryk

SP 47

4

6

Cotro Leon

SP 47

3

Skwark Jakub

SP 47

3

7

Sojka Julka

SP124

2

Chrzan Madzia

SP124

2

8

Zalewska Liliana

SP156

1

Sajdek Jagoda

SP156

1

Pawlik Olaf

Gdów

1


WYNIKI KLAS 3-4:

Miejsce

Nazwisko i imię

Numer szkoły

PKT-turniej II 17.03

1

Talarski Mateusz

SP92

12

Mzyk Szymon

SP92

12

Pers Kuba

SP92

12

2

Piątek Ignacy

SP156

11

Garbal Oskar

SP156

11

Namysło Nikodem

SP156

11

Łyp Franek

SP156

11

Kucybuła Lena

SP156

11

3

Więcław Daria

Gdów

10

Szajnowski Bartek

Gdów

10

Karadela Bartek

Gdów

10

4

Danek Julia

SP47

9

Czerw Martyna

SP47

9

Czerniak Alan

SP47

9

Mrózek Weronika

SP47

9

5

Krupa Amelia

SP156

8

Leśniak Zofia

SP156

8

Kosiec Julia

SP156

8

6

Mastek Julia

SP156

7

Guzik Asia

SP156

7

Kwaśny Roksana

SP156

7

Chabas Valeriia

SP156

7

7

Pawlik Gaja

Gdów

6

Pawlik Olga

Gdów

6

Kominiak Wiktoria

Gdów

6

8

Szypuła Igor

SP97

5

Paluch Kacper

SP97

5

Ufniarz Gabrysia

SP97

5

Freindl Sabina

SP97

5

9

Guzik Zuzia

SP156

4

Puchała Jakub

SP156

4

Gąsior Julia

SP156

4

Stankiewicz Julia

SP156

4

10

Niemczura Milena

SP92

3

Jadczyszyn Ewa

SP47

3

Kowalczyk Gaba

SP92

3

11

Potok Kuba

SP111

2

Zgarda Aleksandra

SP111

2

Słowik Zosia

SP111

2

Gargula Wojtek

SP111

2

Kwaśny Bartek

SP111

2

12

Łukasik Wiktoria

SP47

1

Wiktorczyk Tosia

SP47

1

Brzyszczyk Maciej

SP47

1

Kozioł Bartek

SP47

1


RANKING SZKÓŁ W KATEGORII KLAS 1-4:

Numer szkoły

Trener

II turniej 17.03.2019

SP 156

Magdalena Żochowska

37

SP 47

Małgorzata Śnieżek

31

SP Gdów

Karolina Radwan

16,5

SP 92

Mateusz Kawęcki

14

SP 124

Justyna Frączek

7

SP 97

Karolina Tomaszewska

5

SP 111

Marceli Gabryel

4,5


WYNIKI KLAS 5-8:

Miejsce

Nazwisko i imię

Numer szkoły

PKT-turniej II 17.03

1

Midera Oskar

SP156

9

Teca Konrad

SP156

9

Gąsior Michał

SP156

9

2

Gamułczak Wojciech

SP111

8

Zębala Mateusz

SP111

8

Spytkowski Krzysztof

SP111

8

3

Bieleń Krystian

SP156

7

Dyna Roksana

SP111

7

Calik Małgorzata

SP111

7

4

Nędzka Julka

SP111

6

Skwarek Zuzia

SP111

6

Daniel Karolina

SP111

6

5

Bujak Anna

SP97

5

Skowron Maciek

SP47

5

Władyka Szymon

SP97

5

6

Świętka Aleksandra

Gdów

4

Więcław Daria

Gdów

4

Mika Emilia

Gdów

4

7

Szczepanek Łucja

SP47

3

Szczepanek Dawid

SP47

3

Danek Dominik

SP47

3

8

Oziębło Paweł

SP111

2

Szopa Adrian

SP111

2

Siwek Wojtek

SP111

2

9

Kurzeja Natalia

Gdów

1

Górczyk Zuzia

Gdów

1

Idzik Arek

Gdów

1


Dodatkowo za udział i reprezentowanie klubu w rozgrywkach Kinder +Sport najwyższą liczbę punktów doliczamy:


Nazwisko i imię

Liczba punktów

Trojańska Julka

9

Budzoń Kasia

9

Szczerba Klaudia

9

Wolarczyk Olimpia

9

Szumilas Amelia

9

Kuśnierz Lena

9

Grzesiak Julka

9


RANKING SZKÓŁ W KATEGORII KLAS 5-8:

Numer szkoły

Trener

II turniej 17.03.2018

SP 111

Marceli Gabryel

21

SP 156

Magdalena Żochowska

11,5

SP 97

Karolina Tomaszewska

5

SP Gdów

Karolina Radwan

5

SP 47

Małgorzata Śnieżek

3