WYNIKI II TURNIEJU SIATKARSKIEGO MLRS!🏆

WYNIKI II TURNIEJU SIATKARSKIEGO MLRS!🏆

 

Wyniki klasy 1-2:

 

 

 

Miejsce

 

Nazwisko i imię

numer szkoły

II turniej (19.01.2020)

1

Nowak Nina

SP 47

12

Sordyl Amelia

SP 47

12

2

Labe Ida

SP 47

11

Zięba Natalia

SP 47

11

3

Mrozek Szymon

SP 156

10

Salomon Oskar

SP 156

10

4

Flasza Jakub

SP 111

9

Mazurek Piotr

SP 111

9

5

Cygan Tomek

SP 111

8

Zieliński Daniel

SP 111

8

6

Łaczek Ula

SP 47

7

Pióro Dorota

SP 47

7

7

Charalampous Roksana

SP 149

6

Wąs Maja

SP 156

6

8

Dyduła Julia

SP 47

5

Śliwa Adela

SP 47

5

9

Dzierżak Marylka

SP 47

4

Krzanik Leon

SP 47

4

10

Śliwiak Julia

SP 111

3

Blicharz Helena

SP 111

3

11

Kolb Adam

SP 47

2

Ziobro Jan

SP 47

2

12

Musiał Antoni

Gdów

1

Tabak Julia

Gdów

1

 

 

 

Ranking szkół klasy 1-2:

 

Miejsce

Szkoła

Trener

I turniej 27.10.2019

II turniej (19.01.2020)

SUMA

1

SP47

Małgorzata Śnieżek

36

41

77

2

SP 111

Marceli Gabryel

12,5

20

32,5

3

SP 156

Magda Żochowska

0

13

13

4

Gdów

Karolina Radwan

5

1

6

5

SP 149

Gabriela Mastek, Julia Skrobowska

2,5

3

5,5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ranking zawodników w kategorii 1-2:

 

MIEJSCE

Nazwisko i imię

numer szkoły

I turniej (27.10.2019)

II turniej (19.01.2020)

SUMA

1

Nowak Nina

SP 47

15

12

27

2

Sordyl Amelia

SP 47

13

12

25

3

Cygan Tomek

SP 111

11

8

19

4

Mrozek Szymon

SP 156

8

10

18

Salomon Oskar

SP 156

8

10

18

5

Flasza Jakub

SP 111

6

9

15

Mazurek Piotr

SP 111

6

9

15

Hazurek Heniu

SP 47

15

-

15

6

Zieliński Daniel

SP 111

6

8

14

Krzanik Leon

SP 47

10

4

14

7

Labe Ida

SP 47

1

11

12

Zięba Natalia

SP 47

1

11

12

8

Orłowski Jan

SP 111

11

-

11

9

Łaczek Ula

SP 47

3

7

10

Śliwiak Julia

SP 111

7

3

10

Musiał Antoni

Gdów

9

1

10

Cotereau Leon

SP 47

10

-

10

Amerek Stefan

SP 47

10

-

10

Skwark Jakub

SP 47

10

-

10

10

Pióro Dorota

SP 47

2

7

9

Kasprzyk Oskar

Gdów

9

-

9

Kubać Agnieszka

SP 149

9

-

9

11

Dyduła Julia

SP 47

3

5

8

Śliwa Adela

SP 47

3

5

8

Maleta Jan

SP 156

8

-

8

Michalski Piotr

SP 156

8

-

8

12

Kolb Adam

SP 47

5

2

7

Ziobro Jan

SP 47

5

2

7

13

Charalampous Roksana

SP 149

-

6

6

Wąs Maja

SP 156

-

6

6

Dzierżak Marylka

SP 47

2

4

6

14

Kokoszka Kuba

SP 47

5

-

5

15

Dziób Zofia

SP 47

4

-

4

16

Blicharz Helena

SP 111

-

3

3

Piwkowska Ola

SP 47

3

-

3

17

Kusion Nadia

SP 47

2

-

2

Marczewska Hania

SP 47

2

-

2

18

Tabak Julia

Gdów

-

1

1

Kędziora Milena

SP 47

1

-

1

Niechyporuk Ewa

SP 47

1

-

1

 

 

 

Wyniki turnieju klasy 3-4:

 

Miejsce

 

Nazwisko i imię

numer szkoły

II turniej (19.01.2020)

1

Stolarz Oliwia

SP 156

14

Stolarz Wiktoria

SP 156

14

2

Domagalska Emilia

Gdów

13

Orzechowska Zuzanna

Gdów

13

3

Mrózek Magda

SP 47

12

Mrózek Weronika

SP 47

12

4

Łaczek Hanna

SP 47

11

Warusza Lena

SP 47

11

5

Biernacki Mateusz

SP 47

10

Smaga Kacper

SP 111

10

6

Jasiówka Igor

SP 92

9

Twarzowski Mateusz

SP 92

9

7

Kuśmierek Tymek

Gdów

8

Tadyga Maja

Gdów

8

8

Kocańda Bartek

SP 111

7

Kowalski Tomek

SP 111

7

9

Fijałek Laura

SP 97

6

Wójtowicz Iga

SP 97

6

10

Gądek Karolina

SP 111

5

Kołodka Weronika

SP 111

5

11

Guzik Joanna

SP 156

4

Kwaśny Roksana

SP 156

4

12

Wąs Julian

SP 156

3

Dutka Julia

SP 156

3

13

Koprowski Kuba

SP 92

2

Kiełb Szymon

SP 92

2

Kozik Wojciech

SP 92

2

14

Garbień Kornelia

SP 111

1

Macias Oliwia

SP 111

1

 

 

 

Klasyfikacja szkół 3-4:

 

Miejsce

Szkoła

Trener

I turniej (27.10.2019)

II turniej (19.01.2020)

SUMA

1

SP 156

Magda Żochowska

38

21

59

2

SP 47

Małgorzata Śnieżek

29

28

57

3

SP 111

Marceli Gabryel

12

18

30

4

Gdów

Karolina Radwan

3

21

24

5

SP 92

Leszek Klimczak

0

11

11

6

SP 97

Katarzyna Wąsowska

1,5

6

7,5

 

 

 

Ranking zawodników klasy 3-4:

 

Miejsce

Nazwisko i imię

numer szkoły

I turniej (27.10.2019)

II turniej (19.01.2020)

SUMA

1

Stolarz Oliwia

SP 156

14

14

28

Stolarz Wiktoria

SP 156

14

14

28

2

Łaczek Hanna

SP 47

15

11

26

3

Mrózek Magda

SP 47

12

12

24

Mrózek Weronika

SP 47

12

12

24

4

Biernacki Mateusz

SP 47

13

10

23

5

Guzik Joanna

SP 156

16

4

20

Kwaśny Roksana

SP 156

16

4

20

6

Kocańda Bartek

SP 111

11

7

18

Kowalski Tomek

SP 111

11

7

18

7

Domagalska Emilia

Gdów

4

13

17

8

Smaga Kacper

SP 111

6

10

16

Amerek Stefan

SP 156

16

-

16

Bydłoń Zuzanna

SP 156

16

-

16

9

Warusza Lena

SP 47

4

11

15

10

Orzechowska Zuzanna

Gdów

-

13

13

Hudzikiewicz Kacper

SP 47

13

-

13

Kopel Szymon

SP 47

13

-

13

11

Dzierżak Hania

SP 47

12

-

12

12

Jasiówka Igor

SP 92

-

9

9

Twarzowski Mateusz

SP 92

-

9

9

Frys Antoni

Gdów

9

-

9

13

Kuśmierek Tymek

Gdów

-

8

8

Tadyga Maja

Gdów

-

8

8

Garbień Kornelia

SP 111

7

1

8

Macias Oliwia

SP 111

7

1

8

14

Fijałek Laura

SP 97

-

6

6

Wójtowicz Iga

SP 97

-

6

6

15

Gądek Karolina

SP 111

-

5

5

Kołodka Weronika

SP 111

-

5

5

16

Warzecha Oliwia

SP 97

4

-

4

17

Wąs Julian

SP 156

-

3

3

Dutka Julia

SP 156

-

3

3

18

Koprowski Kuba

SP 92

-

2

2

Kiełb Szymon

SP 92

-

2

2

Kozik Wojciech

SP 92

-

2

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki klasy 5-8:

 

Miejsce

 

Nazwisko i imię

numer szkoły

II turniej (19.01.2020)

1

Danek Dominik

SP 47

14

Sołtys Sebastian

SP 111

14

Spytkowski Krzysztof

SP 111

14

Szczepanek Dawid

SP 47

14

Zębala Mateusz

SP 111

14

2

Szczerba Klaudia

SP 111

13

Trojańska Julia

SP 111

13

Szopa Artur

SP 111

13

Skwarek Zuzanna

SP 111

13

Sewiołło Aleksandra

SP 111

13

3

Karabela Bartosz

Gdów

12

Idzik Arkadiusz

Gdów

12

Cudek Kacper

Gdów

12

Cygan Maksymilian

Gdów

12

Kurzawa Adrian

Gdów

12

4

Kasznikowa Kira

SP 149

11

Wojdyła Katarzyna

SP 149

11

Ziętek Dominika

SP 149

11

Kądziela Julianna

SP 149

11

Senderowska Zuzanna

SP 149

11

5

Kocan Marceli

SP 149

10

Skowierzak Michał

SP 149

10

Jagielska Oliwia

SP 149

10

Żabian Amelia

SP 149

10

Kłyś Kinga

SP 149

10

6

Kowalczyk Gabrysia

SP 156

9

Krakowiak Patrycja

SP 156

9

Maryniak Urszula

SP 156

9

Puchała Jakub

SP 156

9

Talowski Mateusz

SP 156

9

7

Pyzik Julia

SP 47

8

Stoszko Katarzyna

SP 47

8

Chuchro Hanna

SP 47

8

Cybulska Alicja

SP 47

8

8

Kowalski Mikołaj

SP 111

7

Kwaśny Bartosz

SP 111

7

Sułowski Wojciech

SP 111

7

Dutkiewicz Bartek

SP 111

7

9

Cichorz Mikołaj

SP 97

6

Jastrzebski Bruno

SP 97

6

Paluch Kacper

SP 97

6

Sidorczuk Jerzy

SP 97

6

Pusz Maja

SP 97

6

Władyka Szymon

SP 97

6

10

Bujak Anna

SP 97

5

Chatłas Katarzyna

SP 97

5

Kusnierz Lena

SP 97

5

Potoniec Karolina

SP 97

5

Rink Wiktoria

SP 97

5

Safonawa Emilia

SP 97

5

11

Kuśmierek Igor

Gdów

4

Kucharska Weronika

Gdów

4

Mzyk Szymon

Gdów

4

Frys Antoni

Gdów

4

12

Dyduch Franciszek

SP 47

3

Dzierżak Hania

SP 47

3

Jadczyszyn Ewa

SP 47

3

Kumorek Joanna

SP 47

3

Szczepanek Łucja

SP 47

3

13

Kowalska Kamila

Gdów

2

Kowalska Patrycja

Gdów

2

Surma Natalia

Gdów

2

Knapik Emilia

Gdów

2

Kominiak Wiktoria

Gdów

2

14

Mika EmilIa

Gdów

1

Pakuła Olivier

Gdów

1

Świątko Aleksandra

Gdów

1

Więcław Arkadiusz

Gdów

1

Więcław Daria

Gdów

1

 

 

 

Ranking szkół klasy 5-8:

 

Miejsce

Numer szkoły

Trener

I turniej (27.10.2019)

II turniej (19.01.2020)

SUMA

1

111

Marceli Gabryel

31

28,5

59,5

2

47

Magłorzata Śnieżek

19,5

16,5

36

3

149

Gaba Mastek i Julia Skrobowska

10

21

31

4

156

Magda Żochowska

20

9

29

5

Gdów

Karolina Radwan

9

19

28

6

97

Katarzyna Wąsowska

13

11

24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ranking zawodników klasy 5-8:

 

Miejsce

Nazwisko i imię

numer szkoły

I turniej (27.10.2019)

II turniej (19.01.2020)

SUMA

1

Sołtys Sebastian

SP 111

14

14

28

Spytkowski Krzysztof

SP 111

14

14

28

Zębala Mateusz

SP 111

14

14

28

2

Szczerba Klaudia

SP 111

12

13

25

Trojańska Julia

SP 111

12

13

25

3

Danek Dominik

SP 47

9

14

23

Szczepanek Dawid

SP 47

9

14

23

4

Puchała Jakub

SP 156

13

9

22

Talowski Mateusz

SP 156

13

9

22

5

Kasznikowa Kira

SP 149

10

11

21

Wojdyła Katarzyna

SP 149

10

11

21

Ziętek Dominika

SP 149

10

11

21

6

Kocan Marceli

SP 149

10

10

20

Skowierzak Michał

SP 149

10

10

20

7

Karabela Bartosz

Gdów

7

12

19

8

Bujak Anna

SP 97

11

5

16

Chatłas Katarzyna

SP 97

11

5

16

Kusnierz Lena

SP 97

11

5

16

Potoniec Karolina

SP 97

11

5

16

9

Kowalski Mikołaj

SP 111

8

7

15

Kwaśny Bartosz

SP 111

8

7

15

Sułowski Wojciech

SP 111

8

7

15

10

Gomułczak Wojciech

SP 111

14

-

14

11

Szopa Artur

SP 111

-

13

13

Skwarek Zuzanna

SP 111

-

13

13

Sewiołło Aleksandra

SP 111

-

13

13

Pyzik Julia

SP 47

5

8

13

Stoszko Katarzyna

SP 47

5

8

13

Budzoń Kasia

SP 156

13

-

13

Wolarczyk Olimpia

SP 156

13

-

13

12

Idzik Arkadiusz

Gdów

-

12

12

Cudek Kacper

Gdów

-

12

12

Cygan Maksymilian

Gdów

-

12

12

Kurzawa Adrian

Gdów

-

12

12

Kowalczyk Gabrysia

SP 156

3

9

12

Maryniak Urszula

SP 156

3

9

12

Dyduch Franciszek

SP 47

9

3

12

Kozioł Gabriela

SP 156

12

-

12

Lorek Oliwia

SP 111

12

-

12

13

Kądziela Julianna

SP 149

-

11

11

Senderowska Zuzanna

SP 149

-

11

11

14

Jagielska Oliwia

SP 149

-

10

10

Żabian Amelia

SP 149

-

10

10

Kłyś Kinga

SP 149

-

10

10

Krakowiak Patrycja

SP 156

1

9

10

Kubik Natalia

SP 149

10

-

10

Maćkowiak Paulina

SP 149

10

-

10

15

Dzierżak Hania

SP 47

6

3

9

Jadczyszyn Ewa

SP 47

6

3

9

Kumorek Joanna

SP 47

6

3

9

Szczepanek Łucja

SP 47

6

3

9

Barański Szymon

SP 47

9

-

9

16

Chuchro Hanna

SP 47

-

8

8

Cybulska Alicja

SP 47

-

8

8

Cichorz Mikołaj

SP 97

2

6

8

Jastrzebski Bruno

SP 97

2

6

8

Paluch Kacper

SP 97

2

6

8

Sidorczuk Jerzy

SP 97

2

6

8

Mika EmilIa

Gdów

7

1

8

Świątko Aleksandra

Gdów

7

1

8

Więcław Arkadiusz

Gdów

7

1

8

Więcław Daria

Gdów

7

1

8

Siwek Wojciech

SP 111

8

-

8

17

Dutkiewicz Bartek

SP 111

-

7

7

18

Pusz Maja

SP 97

-

6

6

Władyka Szymon

SP 97

-

6

6

Pakuła Olivier

Gdów

5

1

6

19

Rink Wiktoria

SP 97

-

5

5

Safonawa Emilia

SP 97

-

5

5

Sempiak Julia

SP 47

5

-

5

20

Kuśmierek Igor

Gdów

-

4

4

Kucharska Weronika

Gdów

-

4

4

Mzyk Szymon

Gdów

-

4

4

Frys Antoni

Gdów

-

4

4

Cichoń Arleta

Gdów

4

-

4

Kominiak Wiktoria

Gdów

4

-

4

Malik Barbara

Gdów

4

-

4

Zając Jakub

Gdów

4

-

4

21

Guzik Zuzanna

SP 156

3

-

3

Luberda Wiktoria

SP 156

3

-

3

Rembiasz Wiktoria

SP 156

3

-

3

22

Kowalska Kamila

Gdów

-

2

2

Kowalska Patrycja

Gdów

-

2

2

Surma Natalia

Gdów

-

2

2

Knapik Emilia

Gdów

-

2

2

Kominiak Wiktoria

Gdów

-

2

2

23

Fecko Zuzanna

SP 156

1

-

1

Sarga Patrycja

SP 156

1

-

1

Szafraniec Sandra

SP 156

1

-

1

 

 

DZIĘKUJEMY ZA WASZĄ OBECNOŚĆ!

LINK DO ZDJĘĆ !